Semilac One Step Hybrid, czyli manicure hybrydowy bez bazy i top coatu

Semilac One Step Hybrid, czyli manicure hybrydowy bez bazy i top coatu

Hybrydy odmieniły świat paznokci! Jeszcze nigdy zrobienie pięknego i trwałego manicure nie było tak proste. Dziś wystarczy już tylko lampa LED i odpowiedni lakier, aby sprawić, że nasze dłonie ozdobią perfekcyjnie pomalowane paznokcie. Powiecie: bez bazy i top coatu? Tak, z Semilac One Step Hybrid to możliwe.

Jeszcze parę lat temu nie do pomyślenia byłoby, żeby mieć perfekcyjnie pomalowane paznokcie, które utrzymują się przez długie tygodnie. Zwykłe lakiery do paznokci wytrzymują przecież kilka dni i to przy zastosowaniu dobrego lakieru utrwalającego na wierzch. Trwalszy był tylko manicure u kosmetyczki, ale noszenie paznokci żelowych czy akrylowych nie dla każdego było odpowiednie, a poza tym znacznie kosztowniejsze. Rozwiązanie okazały się manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy

To połączenie prostoty wykonania tradycyjnego manicure z trwałością, jaką daje manicure żelowy. Manicure hybrydowy robi się naprawdę szybko, a efekty są niesamowicie piękne i przede wszystkim dużo wytrzymalsze niż te, które uzyskujemy po pomalowaniu paznokci zwykłym lakierem.

Co ważne manicure hybrydowy można zrobić samodzielnie w domu, choć jest to też jeden z zabiegów oferowanych w salonach kosmetycznych. Jeśli zdecydujemy się zrobić go na własną rękę, musimy zaopatrzyć się w dobrą lampę do utwardzania lakieru hybrydowego (najlepiej LED-ową o mocy co najmniej 48 W). Potrzebne są też oczywiście dobre lakiery hybrydowe – np. takie, jakie w swojej ofercie ma Semilac, marka przodująca w produktach do manicure hybrydowego.

Jak robiliśmy hybrydy do tej pory?

Standardowo manicure hybrydowy wymaga wykonania kilku kroków. Pominięcie któregokolwiek z nich może skończyć się tym, że efekt nie będzie trwały. Czy wiesz, jak robi się manicure hybrydowy w wersji klasycznej?

  1. Przygotowanie paznokci: skrócenie, nadanie odpowiedniego kształtu, wypolerowanie, a na koniec przemycie cleanerem, aby oczyścić i odtłuścić płytkę.
  2. Nałożenie i utwardzenie bazy: pomalowanie paznokci cienką warstwą bazy pod lakier hybrydowy chroni płytkę i sprawia, że manicure jest trwalszy.
  3. Dwukrotne pomalowanie paznokcie lakierem i utwardzenie: właściwa część manicure, w której malujemy je dwukrotnie na wybrany kolor (dla lepszego krycia) i każdą kolejną warstwę utwardzamy.
  4. Nałożenie i utwardzenie top coatu: zakończeniem jest pomalowanie paznokci cienką warstwą lakieru na wierz, który utrwala cały manicure.

Manicure z Semilac One Step Hybrid

Rewolucja nadchodzi wraz z serią One Step Hybrid od marki Semilac, która udowadnia, że da się zrobić hybrydy szybciej i prościej. Wystarczy tylko odpowiednio zaprojektowany produkt.

One Step Hybrid to nowoczesne lakiery hybrydowe. Dużo łatwiejsze w aplikacji, a równie piękne i trwałe, co produkty do tej pory wykorzystywane w klasycznych hybrydach. Również należy je utwardzać pod lampą, ale nie wymagają zastosowania bazy ani top coatu. To prawdziwa rewolucja w świecie manicure, dzięki której zrobienie hybryd jest prostsze. Dwa kroki i dwa naświetlania pod lampą mniej, co oznacza szybszy i bezpieczniejszy manicure.

One Step Hybrid od Semilac

Semilac One Step Hybrid to nowość w świecie manicure hybrydowego, której z pewnością warto się lepiej przyjrzeć. Zdecydowanie są to lakiery polecane osobom, które dopiero zaczynają przygodę z hybrydami, choć wprawieni w hybrydach również odnajdą w nich rozwiązanie swoich problemów m.in. kłopotliwej ilości warstwa, które trzeba było utwardzać na paznokciach do tej pory.

Lakiery do paznokci One Step Hybrid dostępne są w dwóch wersjach:

  • w buteleczce z pędzelkiem dla tych, którzy lubią klasyczne rozwiązania,
  • w wygodnym pisaku dla każdego, kto ceni sobie łatwość aplikacji.

Pod względem dostępności kolorów, Semilac One Step Hybrid nie ustępuje lakierom, które marka miała (i ma nadal) w swojej ofercie do tej pory. Tak bogata gama kolorystyczna sprawia, że – jeśli chcesz skompletować swój zestaw kolorów do manicure hybrydowego – z pewnością znajdziesz w ofercie One Step Hybrid to, co cię interesuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *