Olejek do włosów Nanoil – po trzykroć genialny!

Olejek do włosów Nanoil – po trzykroć genialny!

Ponad 80% kobiet nie jest zadowolona z wyglądu swoich włosów.
Około 50% stara się powstrzymać wypadanie włosów.
Ponad 40% społeczeństwa zmaga się z łupieżem i innymi chorobami skóry głowy.
Prawie 90% kobiet twierdzi, że nie znalazła jeszcze dobrego kosmetyku do włosów.
Czas to zmienić

Do tej pory kupując kosmetyk do włosów, działałaś po omacku. Zadziała czy nie? To było jak błędne koło: zarówno dla twojego portfela, jak i dla włosów. Nieodpowiednia pielęgnacja i źle dobrane kosmetyki bardzo szkodzą włosom, ponieważ mogą znacznie osłabiać ich strukturę, a nawet powodować ich wypadanie, a w konsekwencji przerzedzenie fryzury. Co gorsza – pasemka wcale się nie błyszczą ani nie układają tak, jak powinny. Oklapnięte lub napuszone włosy, które wyglądają nijako, a regeneracja… jaka regeneracja?

Musisz mieć świadomość, że większość kosmetyków nie ma przemyślanego składu i nie zadziała na każdy rodzaj włosów, a ponadto zawiera szkodliwe silikony i wysuszające alkohole. Biada twoim włosom!

Na szczęście teraz wszystko się zmieniło. Na rynku pojawił się kultowy produkt, który rzucił nowe światło na pielęgnację: olejek do włosów Nanoil. To kosmetyk na miarę naszych czasów, stworzony dla kobiet, które szanują swój wygląd, czas, pieniądze i siebie. Produkt jest dopracowany pod każdym względem: od ekskluzywnej, designerskiej butelki, aż po precyzyjnie wyselekcjonowane składniki, dobrane do każdego z 3-ch rodzajów włosów.

Olejek do włosów - Nanoil

Dziś odsłaniamy przed tobą sekrety Nanoil. Oto, za co go pokochasz:

Olejek do włosów Nanoil wie, że istnieją 3 rodzaje porowatości włosów

Najprościej ujmiemy to tak: próbowałabyś kiedykolwiek zaparkować samochód w szafie? Oczywiście, że nie, ponieważ to nielogiczne! Z kosmetykami do włosów jest podobnie. Trzeba wybrać taki, który w logiczny sposób pasuje do rodzaju twoich włosów, czyli, innymi słowy, do ich porowatości. W przeciwnym razie cała pielęgnacja nie będzie miała sensu. Istnieją 3 rodzaje włosów, czyli trzy rodzaje porowatości i… 3 rodzaje olejku Nanoil. Każdy z nich ma inny skład, skomponowany przede wszystkim z najlepszych naturalnych olejów, pozyskanych z nasion i orzechów. Olejki w każdej z 3-ch wersji Nanoil idealnie współgrają z porowatością twoich włosów.

Porowatość włosów: to proste! Poznaj ją!

Porowatość włosów ma związek z kondycją twoich włosów i z ich zewnętrzną strukturą. Mianem porowatości określa się stopień odchylenia wierzchnich łusek, z których zbudowany jest każdy włos. Owe łuski mogą prezentować się trojako. W zależności od stopnia zniszczenia włosów mogą albo ściśle przylegać do łodygi, albo zacząć się odchylać, albo całkowicie odstawać od powierzchni włosa. Można zatem stwierdzić, ze twoje włosy są zdeterminowane przez porowatość. To ona decyduje o tym, jak wyglądają włosy, jak się zachowują podczas stylizacji, a nawet jaką kondycję ma twoja skóra głowy. Dlatego każdy z 3-ch rodzajów włosów wymaga innej pielęgnacji i innych substancji wspomagających ich zdrowy wzrost. Tylko olejek Nanoil bezbłędnie dopasuje się do porowatości twoich włosów.

Trzy rodzaje porowatości – sprawdź, jak wyglądają twoje włosy

Porowatość włosów bardzo łatwo jest zaobserwować. Większość kobiet jest w stanie bezbłędnie dopasować jej rodzaj do swoich włosów po przeczytaniu krótkiej charakterystyki:

 • Włosy niskoporowate – to ciężkie i grube włosy, które co prawda trudniej zniszczyć, ale jednocześnie niezwykle trudno o nie zadbać. Niełatwo przyjmują składniki odżywcze, buntują się przeciwko każdej próbie stylizacji, są oklapnięte i pozbawione objętości. Skóra głowy często przetłuszcza się. Łuski włosów niskoporowatych ściśle przylegają do łodygi, uniemożliwiając większości kosmetyków wniknięcie do wnętrza włosa.
 • Włosy średnioporowate – to włosy, które mają tendencję do puszenia się, elektryzowania i (niestety) wzmożonego wypadania. Skóra głowy często przetłuszcza się, a kobiety o średnioporowatych włosach zmagają się z łupieżem. Końcówki włosów wysuszają się i zaczynają się rozdwajać. Włosy tracą blask i witalność. Nieodpowiednia pielęgnacja może wyrządzić im więcej szkody niż pożytku.
 • Włosy wysokoporowate – to włosy, które straciły gęstość i grubość, są mocno przesuszone, zniszczone i matowe. Bardzo ciężko je nawilżyć, ponieważ natychmiast tracą wodę z powierzchni. Nie tylko wypadają, ale również łamią się i kruszą. Skóra głowy jest przesuszona, co często skutkuje suchym łupieżem i znacznym osłabieniem cebulek. Włosy wysokoporowate mogą mieć zahamowany wzrost, a ich końcówki bywają rozdwojone. Takie włosy bardzo się puszą.

Nanoil - olejek do wlosow

Olejek do włosów Nanoil wie, czego potrzebuje konkretny rodzaj włosów.

Każda z porowatości wymaga innej pielęgnacji i innych składników dostarczanych bezpośrednio do wnętrza włosa. Olejek do włosów Nanoil jest stworzony tak, by idealnie dopasować się do porowatości twoich włosów i zapewnić im taką pielęgnację, jakiej potrzebują. Co więcej – zadziała on nie tylko na łodygę włosa, ale również na skórę głowy i cebulki. Możesz być pewna, że twoje włosy otrzymują nie tylko odżywienie, ale również dogłębną regenerację. Olejek do włosów Nanoil działa tam, gdzie szampon, balsam do włosów i maseczka stają się bezradne.

Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych

Tylko niewielki cząsteczki odpowiednio zbilansowanych naturalnych olejków w Nanoil są w stanie wniknąć do wnętrza włosów o niskiej porowatości. W tej wersji olejku do włosów Nanoil przeważają nasycone kwasy tłuszczowe, które od wewnątrz odżywią niskoporowate włosy, nie przeciążając ich i zapewniając ochronę przed zniszczeniami. Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych ułatwi ich stylizację i odbije od nasady, pozostawiając je miękkie, lśniące i puszyste.

Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych

Dzięki cząsteczkom o właściwościach półwnikających zawartych w olejkach z grupy omega-7 i omega-9 olejek do włosów Nanoil jest w stanie zadbać o włosy średnioporowate. Zregeneruje skórę głowy, zatrzyma wypadanie włosów, zapewni im gęstość i blask, powstrzyma procesy starzenia się włosów. To jedyny taki olejek do włosów, który zapewni im kompleksową regenerację, ochronę, odżywianie i piękny wygląd. Dzięki Nanoil włosy średnioporowate zyskają odpowiedni poziom nawilżenia, będą lśniące i gładkie, przestaną wypadać i będą zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych

To jedyny taki produkt, będący rozwiązaniem problemów, z jakimi mierzą się włosy o wysokiej porowatości. Duże cząsteczki olejku Nanoil zawdzięcza kwasom tłuszczowym z rodziny omega-3 i omega-6.Wyselekcjonowane oleje nie tylko odżywiają włosy od wewnątrz, zapewniając im stałe nawilżenie i powstrzymując przed wysychaniem, ale również tworzą na ich powierzchni higroskopijną powłokę, która zabezpiecza każdy włos przed niszczeniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Włosy zyskują sprężystość i witalność, stają się piękne i przestają się łamać oraz kruszyć.

Olejek do włosów Nanoil zapewnia specjalistyczną pielęgnację

Olejek do włosów Nanoil zapewnia specjalistyczną pielęgnację

olejek Nanoil - najskteczniejsze regeneracja włosówKażda z trzech wersji olejku do włosów Nanoil oprócz kompozycji perfekcyjnie dobranych olejków o działaniu ukierunkowanym na konkretne potrzeby włosów, zawiera również filtr UV oraz szereg substancji czynnych regenerujących cebulki i przyczyniających się do wzrostu włosów. Olejek do włosów Nanoil to również witaminy, proteiny i cząsteczki jedwabiu, które są potrzebne włosom aby rosły zdrowe, mocne i piękne. Olśniewające blaskiem, gęste włosy, które przestają wypadać – to nareszcie możliwe!

Olejek do włosów Nanoil jako jedyny regeneruje włosy. Dogłębnie

To jedyny olejek, który jest w stanie spełnić marzenia o pięknych i zdrowych włosach. Nie tylko od razu zapewni im sprężystość, blask i miękkość, ale również rozpocznie walkę o regenerację najbardziej newralgicznej części włosa – cebulki. Musisz mieć świadomość, że bez zdrowej cebulki nie istnieje zdrowy włos. Dlatego stosując olejek do włosów Nanoil otrzymujemy pielęgnację totalną: włosy stają się zdrowe od cebulek aż po same końce.

Olejek do włosów Nanoil odżywia i leczy skórę głowy. Gruntownie!

Zdrowe włosy to również zdrowa skóra głowy. Musi ona być dla włosów tym, czym jest żyzna gleba dla roślin. Olejek do włosów Nanoil reguluje procesy zachodzące na powierzchni skóry, dzięki czemu włosy mają idealne warunki dla zdrowego wzrostu. Dzięki Nanoil poziom sebum na powierzchni skóry zostaje zrównoważony, a to oznacza koniec problemów z przetłuszczaniem się włosów, koniec uciążliwego łupieżu i idealny poziom nawilżenia skóry.

Olejek do włosów Nanoil natychmiast upiększa włosy

To widać od razu. Już po pierwszej aplikacji olejek do włosów Nanoil sprawia, że włosy nabierają sprężystości, miękkości i blasku. Zyskują witalność i stają się miękkie w dotyku. Są odbite od nasady, pełne objętości i lekkości, nie tracą wody z wnętrza, więc przestają być szorstkie i łamliwe. Zachwycają pięknem i dodają ci nie tylko uroku, ale również pewności siebie.

instagram nanoil

Włosy jak u modelek z reklamy szamponu? Nanoil cię oczaruje, ponieważ z nim niemożliwe stało się osiągalne!

14 Komentarze “Olejek do włosów Nanoil – po trzykroć genialny!”

 1. Oliwka

  Do tej pory nie widziałam żadnego szamponu, odżywki czy olejku, który byłby przeznaczony do konkretnego rodzaju włosów. Super opcja! Na pewno wypróbuje 🙂

  Odpowiedz
 2. Rudzia

  olejuje nim włosy już od paru miesięcy i potwierdzam- jest rewelacyjny 🙂

  Odpowiedz
 3. Emilia

  Z tego opisu wynika że moje włosy są wysokoporowate. Używam różnych masek nawilżających, ale włosy nie puszą się tylko chwilę po umyciu, chętnie wypróbuję ten olejek.

  Odpowiedz
 4. Gabi_N

  Olejowanie jest najlepsze, żadne odżywki czy maski nie pomogły mi tak jak olejki. Miałam wiele różnych olejków, potem używałam moroccanoil a teraz mam nanoil i przy tym zostaję. Ten do włosów średnioporowatych najlepiej się u mnie sprawdza.

  Odpowiedz
  • Dorcia86

   ja tez miałam moroccanoil, bardzo fajny, ale w nanoilu jest więcej olejków.

   Odpowiedz
 5. Sylwia

  Dlaczego te olejki są takie drogie?? 🙁

  Odpowiedz
  • Dorcia86

   Oryginalne olejki są drogie, Teraz pełno w sklepach jest pełno olejków, które kosztują grosze a nie mają nic wspólnego z prawdziwymi olejkami.

   Odpowiedz
 6. VeroNika

  Mnie się udało swoje niskoporowate doprowadzić do ładu dzięki temu olejkowi 🙂 są teraz bardziej podatne na stylizacje i ogólnie bardzo dobrze wyglądają.

  Odpowiedz
 7. bossa_nova

  Super produkt! Sama chętnie bym go przetestowała 🙂

  Odpowiedz
 8. Kasia

  a mnie się udało zregenerować włosy maskami, które sama robiłam 🙂

  Odpowiedz
 9. Martyna

  W jaki sposób najlepiej olejować włosy tym olejkiem?

  Odpowiedz
  • karo95

   To zależy co najbardziej będzie pasowało Twoim włosom, moje najlepiej wyglądają po całonocnym olejowaniu na wilgotne włosy. Za to jak nałożę nawet małą ilość olejku na umyte włosy, to nie wyglądają dobrze.

   Odpowiedz
   • Natasza

    Ja mam wysokoporowate włosy i oprócz tego, że nakładam olejek na noc, to wcieram go jeszcze w końcówki już po umyciu włosów.

    Odpowiedz
 10. Aga

  U mnie się olejek awokado dobrze się sprawdza. Może troszkę przeciąża włosy, ale i tak wyglądają super po takim olejowaniu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *