Plażowy look w Urban Decay: szminka Beaches Vice Lipstick i cienie do powiek Beached Eyeshadow Palette

Plażowy look w Urban Decay: szminka Beaches Vice Lipstick i cienie do powiek Beached Eyeshadow Palette

Marka Urban Decay powoli przygotowuje się do wakacji. Zabiera nas w podróż na gorącą plażę i nad ciepłe morze wraz z nowymi kosmetykami: szminką Beached Vice Lipstick i cieniami do powiek Beached Eyeshadow Palette. Czy pojedziesz razem z nimi?

Szminka Beached Vice Lipstick

Beached Vice Lipstick od Urban Decay to pomadka, która dostępna jest w trzech odcieniach: Heatwave (metaliczny rdzawy), Tower 1 (delikatna metaliczna brzoskwinia z różowym akcentem), 100 Degrees (jasny koralowy róż). Szminki mają kremową formułę, z łatwością nakładają się na usta oraz zapewniają trwały i intensywny kolor. Wystarczy tylko jedno pociągnięcie, żeby uzyskać piękny i naturalny efekt. Pomadki od Urban Decay zawierają technologię Pigment Infusion System, która daje odpowiednią teksturę i nasycenie kolorem. W Beached Vice Lipstick znajdują się roślinne ekstrakty, które nawilżają, odżywiają i kondycjonują skórę warg.

Cienie do powiek Beached Collection Eyeshahdow Palette

W paletce od Urban Decay jest aż osiem cieni do powiek z metalicznym, matowym i satynowym wykończeniem. Są to:

  • Blaze – jasny brzoskwiniowy z dodatkiem różowego,
  • Daybreak – głęboka terakota,
  • Double Dip – jasny morski,
  • Wedge – głęboki brązowo-miedziany,
  • Salt – kość słoniowa,
  • Heatwave – rdzawy,
  • 16th St. – brązowo-złoty,
  • Plunge – głęboki niebiesko-zielony.

Wszystkie kolory przywodzą na myśl plażę i morze, dzięki czemu stworzysz prawdziwie wakacyjny makijaż. Cienie Beached Collection od Urban Decay są dobrze napigmentowane, co pozwoli ci stworzyć trwały makijaż oczu w intensywnych kolorach. Kosmetyk nie osypuje się, nie blaknie i nie zbiera się w załamaniach powiek. Mają taką formułę, która pozwala na łatwe blendowanie z innymi cieniami lub produktami do malowania oczu. Jak stosować Beached Collection od Urban Decay? Aby przedłużyć trwałość makijażu, możesz zaaplikować bazę lub nałożyć cienie na mokro. Cienie nakładaj pojedynczo lub kilka naraz i od razu je blenduj.

Wakacyjny wygląd nowych kosmetyków od Urban Decay

Design szminki Beached Vice Lipstick i cieni do powiek Beached Collection Eyeshahdow Palette jest bardzo wakacyjny i plażowy. Na wieczku paletki i na zamknięciu szminki znajduje się palma, która przywodzi na myśl urlopowy klimat i czas nicnierobienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *