Nowe matowe szminki Dolce & Gabbana: Miss Dolce, Dolce Rosa, Dolce Mamma

Nowe matowe szminki Dolce & Gabbana: Miss Dolce, Dolce Rosa, Dolce Mamma

Dolce & Gabbana znani są z projektowania eleganckich kreacji. Jednak tym razem postanowili stworzyć coś dla miłośniczek pięknego i klasycznego makijażu. Tak oto powstały szminki: Miss Dolce, Dolce Rosa i Dolce Mamma.

Szminki z linii Dolce Matte Lipstick marki Dolce & Gabbana zostały zaprojektowane z myślą o kobietach z różnymi typami karnacji. Dlatego w nowej kolekcji znalazły się kosmetyki w 11 odcieniach różu (Dolce Matte Lipstick In Rose) i 13 odcieniach czerwieni (Dolce Matte Lipstick In Red). Paleta kolorów jest bardzo szeroka i z pewnością każda dziewczyna zajdzie coś dla siebie. Wszystkie szminki dają ustom matowe wykończenie. Jeżeli zależy nam na połysku, to na pomalowane już wargi możemy nałożyć bezbarwny błyszczyk.

Dzięki szminkom Dolce & Gabbana nasze usta będą zadbane i piękne. Kosmetyk zapewnia nawilżenie i wygładzenie, podkreśla kształt warg, daje dokładne krycie i intensywny kolor. Dzięki produktom z gamy Dolce Matte Lipstick stworzyć możemy elegancki i klasyczny makijaż. Jest to o tyle łatwe, że czubek szminki jest lekko zaokrąglony. Sztyft dopasowuje się do kształtu ust, co pozwala stworzyć nam wymarzony makijaż. Nie musimy używać konturówek i innych dodatkowych kosmetyków.

Jak należy aplikować szminkę marki Dolce & Gabbana? Aby kolor dłużej utrzymał się na ustach, możesz zrobić cukrowo – miodowy peeling. Zabieg złuszczy naskórek, wygładzi powierzchnię skóry i odżywi wargi. Szminki od Dolce & Gabbana możesz aplikować na dwa sposoby. Małym i spiczasto zakończonym pędzelkiem kosmetyk nakłada się na usta, zaczynając od środkowych części i stopniowo przesuwając się w kierunkach zewnętrznych. Produkty od Dolce & Gabbana nanosić można także opuszkami palców. Szminkę wystarczy wklepać w skórę; w ten sposób nałożyć można kilka warstw kosmetyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *