Hit! Jedwab do włosów w masce! Wypróbuj Liquid Silk Hair Mask od Nanoil

Hit! Jedwab do włosów w masce! Wypróbuj Liquid Silk Hair Mask od Nanoil

Twoje włosy potrzebują nawilżenia, są przesuszone lub zniszczone fryzjerskimi zabiegami, a Ty usilnie chcesz wydobyć ich naturalne piękno? Nic nie ujarzmi ich lepiej niż jedwab do włosów! Dzięki niemu zapanujesz nad puszącymi się i niesfornymi kosmykami, nabłyszczysz je i zabezpieczysz na całej długości. Najcenniejszy jest hydrolizowany jedwab do włosów, którego w masce Nanoil Liquid Silk jest w bród! Daj się oczarować jedwabistej konsystencji, poznaj moc jedwabiu w formie profesjonalnej maski do włosów.

Jedwab – najlepsze, co możesz podarować swoim włosom

Jedwab to prawdziwi kosmetyczny hit – nie am w tym przesady, ponieważ nic nie działa na Twoje włosy tak, jak ten uroczy składnik, w którym aż kipi od cennych dla włosów substancji. Jedwab zawiera bowiem:

 • białka (fibroiny) – zatrzymują wodę we wnętrzu włosa;
 • seracynę (klej jedwabny) – świetnie wygładza włosy i pozostawia na nich ochronną warstwę;
 • witaminy (A, F, H, B5, E) – niezastąpione w pielęgnacji włosów;
 • filtry UV – zabezpieczają włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.
 • liczne aminokwasy (glicynę, alaninę, fibroinę, serycynę, lizynę). Ich właściwości można porównać do naturalnego budulca włosów, czyli protein.

Jak jedwab wpływa na włosy?

 • Dzięki zdolności magazynowania wody, jedwab do włosów potrafi wchłonąć i zatrzymać duże jej ilości, więc doskonale nawilża oraz odżywia włosy.
 • Jedwab do włosów wyrównuje ich strukturę i zamyka łuskę włosa. Efekt to jedwabiście miękkie i idealnie gładkie pasma, które pięknie się układają, nie plączą ani nie puszą.
 • Jedwab do włosów doskonale wpływa nie tylko na strukturę samego włosa, ale też dba o skórę głowy.
 • Wygładza włosy, które stają się miłe w dotyku, i zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem, chroni je przed promieniowaniem UV oraz podkreśla kolor włosów farbowanych.

Płynny jedwab – VIP wśród składników pielęgnujących włosy

Płynny jedwab to najlepsza jego forma – opracowany tak, by miał mniejszą masę cząsteczkową, a więc docierał dalej, do wewnętrznych struktur włosa i sprawnie je regenerował, wzmacniał i nawilżał od środka. Jest szczególnie zalecany do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych, pozbawionych blasku, potrzebujących regeneracji, osłabionych częstym farbowaniem oraz zabiegami stylizacyjnymi.

Liquid Silk Hair Mask od Nanoil – jedwab najlepszy dla Twoich włosów

Znamy moc działania masek do włosów – są doskonałą kuracją do użytku domowego. Poznaj maskę, która działa jak profesjonalna kuracja w salonie fryzjerskim. Maska do włosów Nanoil z jedwabiem do duża dawka płynnego jedwabiu o najwyższej jakości. Ma doskonałe komponenty i już po pierwszym użyciu wygładza strukturę, zatrzymuje wilgoć we wnętrzu włosów, a regularnie stosowana w krótkim czasie zregeneruje i odżywi włosy.

Liquid Silk Hair Mask doskonale radzi sobie z wszelkimi włosowymi problemami: odbuduje ubytki spowodowane farbowaniem, złą pielęgnacją albo zabiegami w salonie fryzjerskim.

Po czym poznasz, że maska do włosów Nanoil Liquid Silk jest najlepsza?

 1. Doskonały skład – wysokie stężenie jedwabiu
 2. Formuła idealna do każdych włosów – wiele kosmetyków z płynnym jedwabiem to ciężkie formuły, które przeciążają włosy. Maska Nanoil jest lekka, pozostawia włosy lekkie, mocne i pełne witalności: bez przeciążania, bez utraty objętości.
 3. Świetna aplikacja – to maska, która działa jak profesjonalistka, ale jednocześnie jej użycie jest banalne. Nie lubisz czepków, czasochłonnych kuracji, ogrzewania włosów owiniętych w turban? Dobrze trafiłaś, maskę do włosów Nanoil stosuje się prosto, szybko i komfortowo: wystarczy nałożyć ją na wilgotne, umyte włosy i spłukać po 10 minutach.

maska do włosów nanoil z płynnym jedwabiem

Nanoil Liquid Silk Hair Mask efekty, których szybko możesz się spodziewać

Profesjonalna maska z jedwabiem na użytek domowy to strzał w 10! Efekty mówią same za siebie, już od pierwszej aplikacji wygląd włosów się poprawia. Jedwab w masce do włosów Nanoil silnie nawilża oraz regeneruje włosy, zabezpieczając je. Efekt to:

 • Gładkie, miękkie i błyszczące włosy, które świetnie się układają.
 • Zdrowe włosy i odbudowana struktura, włosy są mniej podatne na uszkodzenia, utratę wilgoci oraz rozdwajające się końcówki
 • Włosy, które są zdyscyplinowane, mocne i nie puszą się ani nie elektryzują.

Wypróbuj maskę do włosów Nanoil z płynnym jedwabiem, która zdobywa świetne opinie! Dowiedz się więcej na www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *