Chemia piękna, czyli żele pod prysznic FRUITYlab od Kontigo

Chemia piękna, czyli żele pod prysznic FRUITYlab od Kontigo

Kobiety kochają kolorowe i pięknie pachnące kosmetyki, ponieważ pozwalają im przenieść się w bajkowy świat pielęgnacji, która jest nie tylko skuteczna, ale też przyjemna. Właśnie taką filozofię odzwierciedlają kosmetyki FRUITYlab od marki Kontigo. Co znajdziemy w tej kolorowej serii?

Cudownie pachnące, orzeźwiające żele pod prysznic. Zachwycają nie tylko działaniem, ale też zapachami i feerią kolorów, od których trudno oderwać oczy. Co warto wiedzieć o FRUITYlab?

Żele pod prysznic FRUITYlab

„Soczyście owocowe orzeźwienie, eksplozja zapachów i nawilżenie w jednym!” – to przeczytamy na stronie Kontigo.

Żele pod prysznic FRUITYlab to kosmetyki delikatnie myjące, które nie podrażniają skóry chemicznym składem. Równocześnie – tuż obok oczyszczania – wykazują działanie pielęgnacyjne. Stosowane regularnie sprawiają, że skóra staje się gładsza, bardziej miękka i perfekcyjnie nawilżona. A wszystko to w otoczeniu niesamowitych aromatów i kuszących kolorów. To sposób na pozytywne naładowanie się energią przed ciężkim dniem. Algorytm piękna i dobrego samopoczucia w jednym.

Co ważne: żele pod prysznic FRUITYlab mają przystępne ceny. Każdy może poznać chemię piękna ukrytą wśród barw i zapachów, które oferuje marka Kontigo.

Jak pachną kosmetyki FRUITYlab?

W serii produktów FRUITYlab znajduje się 9 unikatowych żeli pod prysznic. Każdy z nich ma inny kolor i aromat, który ma odzwierciedlać barwę i kolor określonego owocu.

Wśród tych niesamowicie owocowych produktów znajdziemy:

  • niebieski żel pod prysznic FRUITYlab Bi Bilberry o zapachu jagód,
  • fioletowy żel pod prysznic FRUITYlab Gr Grape o zapachu winogron,
  • granatowy żel pod prysznic FRUITYlab Bl Blackcurrant o zapachu czarnej porzeczki,
  • morski żel pod prysznic FRUITYlab Wa Watermelon o zapachu arbuza,
  • zielony żel pod prysznic FRUITYlab Pe Pear o zapachu świeżej gruszki,
  • żółty żel pod prysznic FRUITYlab Ga Grapefruit o zapachu grejpfruta,
  • pomarańczowy żel pod prysznic FRUITYlab Pa Peach o zapachu brzoskwini,
  • czerwony żel pod prysznic FRUITYlab Ma Mango o zapachu owocu mango,
  • różowy żel pod prysznic FRUITYlab Lc Lychee o zapachu liczi.

Produkty z serii Kontigo FRUITYlab

Żele pod prysznic FRUITYlab zachwycają swoimi zapachami i kolorami. Są urocze, ponieważ ich opakowania zaprojektowano tak, żeby przypominały butelki z najbardziej kolorowymi substancjami chemicznymi. Całe piękno tego designu tkwi właśnie w kolorach, które wypełniają przezroczyste, proste butelki. Kropką nad i są nazwy żeli wystylizowane na symbole chemiczne wprost z tablicy Mendelejewa.

To prawdziwa chemia piękna! Dostępna w dziewięciu różnych wersjach zapachowych i dwóch pojemnościach: 50 ml (wersja podróżna) oraz 400 ml (wersja pełnowymiarowa).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *