Bronzer Benefit Cosmetics: Hoola Zero Tanlines

Bronzer Benefit Cosmetics: Hoola Zero Tanlines

Nie możesz doczekać się lata i promieni słońca? Chciałabyś, żeby twoja skóra była brązowa i piękna? Jeżeli tak, to z pewnością przyda ci się bronzer od Benefit Cosmetics, Hoola Zero Tanlines. Od razu pokochasz go za natychmiastowe efekty i śliczne opakowanie.

Bronzer Hoola Zero Tanlines marki Benefit Cosmetics zamknięty jest w tubce o pojemności 147 ml. Opakowanie kosmetyku jest bardzo kolorowe: ozdobiono je fioletowymi, zielonymi, różowymi i brązowymi kwiatami. Ale nie to jest takie niezwykłe. Zakrętka tubki przypomina spódniczkę hawajskiej tancerki! Do tego, w środku zakrętki producent schował aplikator do nakładania bronzera – małą, brązową gąbeczkę. Tubkę chroni kartonowe pudełeczko, równie barwne i piękne.

Niech was nie zmyli kolor bronzera Hoola Zero Tanlines od Benefit Cosmetics. Jest naprawdę bardzo ciemny – czekoladowy lub ciemnobrązowy. Na szczęście podczas aplikacji bronzer łatwo się nanosi, a na skórze przybiera jaśniejszą barwę. Dzięki temu możemy nałożyć kilka warstw produktu i w ten sposób uzyskać równomierną opaleniznę. W aplikacji pomocna jest także gąbeczka dołączona do tubki. Dokładnie rozprowadza produkt na skórze ciała, nie pozostawia smug i ciemniejszych plam, a nasze dłonie nie będą ubrudzone. Konsystencja bronzera Hoola Zero Tanlines marki Benefit Cosmetics przypomina żel – to kolejne ułatwienie dla dziewczyn, które nie mogą doczekać się słonecznych dni. Opalenizna utrzymuje się do 12 godzin, nie ściera się i nie brudzi ubrań.

A czy wiesz, co możesz zrobić, aby opalenizna utrzymała się jeszcze dłużej? Przed zaaplikowaniem bronzera Benefit Cosmetics, Hoola Zero Tanlines, zrób peeling. W ten sposób skóra będzie gładka, martwy naskórek złuszczony, a nogi świetnie przygotowane do „opalania”. Po zabiegu odczekaj chwilkę; nie nakładaj bronzera od razu – skóra może być podrażniona. Dobrym sposobem na uzyskanie jednolitej barwy opalenizny jest także depilacja nóg. Skór będzie gładka i piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *