Baw się i łącz kolory z nową paletką Smashbox Create&Transform Master Class

Baw się i łącz kolory z nową paletką Smashbox Create&Transform Master Class

Podobno w każdej z nas drzemie artystyczna dusza. Teraz, jeśli chcesz – możesz ją wystawić na próbę i sama stać się kreatorką barw. Firma Smashox przygotowała dla nas w tym sezonie coś ekstra.

Nowa, wyjątkowa paleta do makijażu Smashbox sprawia, że nic cie już nie ogranicza – dzięki niej można stworzyć kompletny kolorowy makijaż twarzy, który w dodatku stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ sama możesz mieszać i łączyć poszczególne kolory, dla uzyskania nowych, innych i niepowtarzalnych odcieni. Smashbox Create&Transform Master Class Palette zawiera kompletny zestaw do makijażu twarzy (znajdziemy tam 10 cieni do powiek o pięknych i różnorodnych kolorach (od jasnych odcieni nude, przez beże, brązy aż po khaki, lazurowy i fiolet). Nie koniec na tym. Smasbox zamieściło w palecie 5 pomadek i 5 cieni do konturowania twarzy. Razem tworzą feerie 20 pięknych przemyślanych dobrze napigmentowanych kasetek. Jednak najciekawsze zaczyna się dziać dopiero wtedy, kiedy cienie i pomadki zaczniemy mieszać z dołączonymi do zestawu odcieniami zwanymi „transform”- wówczas możemy tworzyć zupełnie nowe kombinacje i połączenia. Daje to nieskończenie wiele możliwości i kombinacji. Ujmujące jest również to, że każdy cień można przekształcić w metaliczny, silnie połyskliwy odcień dzięki specjalnemu, pigmentowi dołączonemu do palety (night shoot). Myśląc o tak nowatorskim podejściu do makijażu ciężko w ogóle stwierdzić ile odcieni i barw zawiera paletka. Tyle, co gwiazd na niebie? Z całą pewnością z jej pomocą wykonacie gwiazdorski makijaż.

Paletka daje pole do popisu wszystkim – kto wie, może to ty będziesz osobą, która stworzy nowy, popularny kolor, który stanie się hitem sezonu lub podbije świat wizażu na długie dekady? Powodzenia i miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *