Zniszczone włosy? Ta maska może je wzmocnić! Poznaj Nanoil Keratin Hair Mask

Zniszczone włosy? Ta maska może je wzmocnić! Poznaj Nanoil Keratin Hair Mask

 Twoje włosy szybko słabną, stają się zniszczone i nie wyglądają dobrze? Powodem może być spadek keratyny. Dowiedz się, co niszczy włosy i jak je skutecznie odbudować z keratynową maską do włosów Nanoil. 

 Dlaczego włosy niszczeją?

Włosy niszczeją z wielu powodów. Może to być po prostu nieodpowiednia pielęgnacja, co jest najczęstszym powodem ich słabnięcia. Czynników, które nieubłaganie pogarszają kondycję włosów jest bardzo wiele. Warto wymienić najważniejsze. Należą do nich:

 • czynniki atmosferyczne (mocne słońce, mróz, silny wiatr, suche powietrze)
 • toksyny, spaliny, smog i resztki zalegających na włosach kosmetyków
 • uszkodzenia mechaniczne (szarpanie, tarcie, naciąganie włosów, mocne upięcia)
 • nieodpowiednie dieta, stres, przyjmowane leki
 • farbowanie i rozjaśnianie
 • suszenie gorącym powietrzem, prostowanie prostownicą

Czy keratyna regeneruje włosy?

Keratyna jest jednym z najpopularniejszych składników w pielęgnacji włosów, ponieważ to właśnie z niej zbudowany jest włos. Pokrywają go keratynowe łuski, które odpowiadają za wytrzymałość i grubość włosa, ale keratyna jest też obecna w wewnętrznych strukturach.

Jeśli włosy niszczeją na skutek wymienionego czynnika (najczęściej na skutek kilku na raz), następuje spadek poziomu keratyny. Im mniej jest jej w naszych włosach, tym szybciej i mocniej słabnie ich kondycja i pogarsza się wygląd. Innymi słowy, im mniej keratyny – tym mocniej zniszczony włos. Dlatego najważniejszy aspekt pielęgnacji, to: stale dostarczać ją włosom.

Czy da się stale mieć piękne, mocne włosy?

Oczywiście! wystarczy stale dostarczać włosom keratynę z zewnątrz, czyli za pomocą dobrego kosmetyku. Wcale nie musisz decydować się na kosztowny keratynowy zabieg w salonie fryzjerskim. Możesz działać już dziś, w dodatku we własnym domu. Wystarczy, że sięgniesz po doskonały kosmetyk, który przyniesie profesjonalny efekt i zadba oraz poprawi wygląd włosów już po pierwszym użyciu!  Takim kosmetykiem jest maska do włosów Nanoil z keratyną.

Maska do włosów Nanoil z keratyną – profesjonalistka na domowy użytek

Czy wiesz, że maska zawiera najlepszą jakościowo, hydrolizowaną keratynę? Hydrolizowane białko łatwiej wnika we włosy, a zatem działa skuteczniej i mocniej naprawia wszelkie zniszczenia. Nie musisz też obawiać się, ze dostarczysz jej zbyt dużo – maskę robisz raz na 7 dni, uzupełniając wszelkie ewentualne zniszczenia i uszkodzenia, których włosy nabawiły się w ciągu tygodnia.

Nanoil Keratin Hair Mask – efekty 

 • Maska Nanoil z keratyną mocno regeneruje i odbudowuje włosy już po pierwszej aplikacji.
 • Zapobiega niszczeniu włosów: hamuje ich  łamliwość i rozdwajanie.
 • Włosy otrzymują wzmocnienie i doskonałe nawilżenie od cebulki aż po końcówki.
 • Obecny w masce pantenol zapewnia włosom elastyczność, blask i wygładzenie.
 • Maska Nanoil zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Maska do włosów Nanoil z keratyną – gdzie ją kupisz?

Nie musisz nawet wychodzić z domu i szukać jej w salonach fryzjerskich, by ją kupić! Nanoil Keratin Hair Mask jest dostępna na stronie www.nanoil.pl. Wejdź i poznaj świat doskonałej pielęgnacji, skrojonej na miarę potrzeb, idealnej dla każdej kobiety, która poważnie podchodzi do dbania o urodę. Skompletuj kosmetyki – od szamponu aż po doskonałe maski i oleje do olejowania włosów i pozwól, by dostarczono ci je pod same drzwi.