Jak znaleźć kosmetyczkę i fryzjera? Serwis Lavito.pl

Jak znaleźć kosmetyczkę i fryzjera? Serwis Lavito.pl

Poszukiwania najlepszej kosmetyczki spędzają ci sen z powiek? Znalezienie idealnego fryzjera jest dla ciebie ogromnym kłopotem? Jeżeli tak, to z pomocą przyjdzie ci serwis internetowy Lavito.pl. Dzięki tej stronie z łatwością umówisz się na manicure lub farbowanie włosów.

Aż 282 814 zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Tyle usług i ofert znajdziesz w serwisie Lavito.pl. Co ciekawe, na stronie pobierzesz wersję na Androida i iPhona. Jak działa serwis? W wyszukiwarce wpisujesz nazwę miejscowości i rodzaj usługi lub nazwę salonu. Po chwili otrzymujesz kilkadziesiąt wyników, z których wybierasz ten jeden, odpowiedni dla siebie. Lavito.pl oferuje zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, manicure, hennę brwi i rzęs, depilację woskiem i wiele innych. A do tego w zakładce „Porady” odnajdziesz mnóstwo artykułów związanych z zdrowiem i urodą. Pomocne w wyborze kosmetyczki lub fryzjera mogą okazać się ponadto opinie innych osób, które korzystały z Lavito.pl, a także fotografie modnie pomalowanych paznokci, fantazyjnych fryzur i perfekcyjnych makijaży.

Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja Lavito.pl są łatwe w obsłudze, a wyszukanie salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego i zarezerwowanie wizyty zajmą dosłownie chwilkę. Najpierw wybierasz rodzaj usługi (np. makijaż, masaż), następnie dzień i godzinę, a na koniec wpisujesz kod promocyjny (jeżeli taki posiadasz). Właśnie zarezerwowałaś wizytę u kosmetyczki lub fryzjera. Wiadomość SMS przypomni ci o umówionym manicure lub strzyżeniu włosów.

Lavito.pl ma swój fanpage i profil na Instagramie. Na bieżąco możesz śledzić nowinki ze świata mody oraz urody, przeglądać zdjęcia klientek, fotografie gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich. Nie ominie cię żadna atrakcja kosmetyczna, promocja produktu do pielęgnacji twarzy lub stylizacji włosów. Czy zarejestrowałaś się już na Lavito.pl?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *